" /> lorem – FUTBOLL KLUB KUKESI

Archives

Ndeshja e parë në Shqipëri, e prisnit një ndeshje të tillë dhe një fitore kaq të luftuar? Ishte ndeshje e mirë, sidomos pjesa e parë ishte shumë intensive. Them se nga fillimi skuadra luajti mirë, ishim shumë në posedim të topit. Ishim shumë mirë. Në mbrojtje nuk lamë hapësira në asnjë moment. Pas kësaj pritëm…

Read More