porno

2016-17 KUKESI SHPALLET KAMPION I SUPERLIGES SHQIPETARE Albanian Superlig

slide-image

Safet Gjici Presidenti FK Kukësit Titujt e Kukesit Gjate ketyre viteve -Albanian Superliga 2016-17 -Albanian Cup 2015–16 -Albanian Supercup 2016

slide-image
Ndeshja e Fundit
Kamza
0 - 3
FK Kukesi
May 4, 2019 Kamza Superliga

News Media

Pasi foli trajneri i ri i Kukësit, Shpëtim Duro, fjalën e mori drejtori i nënkampionëve, Nderim Nexhipi. Ky i fundit falënderoi gazetarët e pranishëm në prezantimin e trajnerit kryeqytetas, si dhe iu përgjigj disa pyetjeve sa i takon të ardhmes se disa lojtarëve blu, si dhe merkaton në vazhdim: TRAJNERI I RI – “Faleminderit që…

Read More

Në konferencën për shtyp të paralajmëruar nëpërmjet sajtit zyrtarë të Klubit, është prezantuar nga Drejtori Sportiv  trajneri i ri i skuadrës nënkampione të Shqipërisë, Shpëtim Duro, i cili u shpreh: “Puna e trajnerit është përgjegjësi në çdo skuadër. Edhe marrja e drejtimit të Kukësit është përgjegjësi, edhe më e madhe, sepse Kukësi ka qenë protagonist…

Read More

Ashtu sikurse e kishim paralajmëruar në sajtin zyrtarë, sot, në ambientet e Klunit tonë është zhvilluar prezantimi i trajnerit të ri të nënkampionëve të Shqipërisë, Shpetim Duro. 59-vjeçari u prezantua përpara gazetarëve nga drejtori sportiv i verilindorëve, Nderim Nexhipi, i cili i uroi mirëseardhjen numrit një të pankinës kuksiane.

Read More

Nesër, ora 10:00 në ambientet e klubit, do të prezantohet trajneri i ri i skuadrës së Futboll Klub Kukësit. Ftojmë të gjithë përfaqësuesit e Mediave që janë të interesuar për të pasqyruar prezantimin e kreut të ri të pankinës sonë. Faleminderit!

Read More

Klubi njofton arritjen e marrëveshjes me ekipin kroat të Osijek për futbollistin Mirlind Daku. Shtatlarti vjen në formë huazimi te skuadra jonë, me të drejtë blerjen e kartonit të tij. 21-vjeçari, i cili mbron ngjyrat e “Dardanëve” U-21, ka luajtur me skuadrën e Hajvalia dhe Llapit në Kosovë. Gjithashtu, Daku është aktivizuar në shtatë ndeshje…

Read More

Marrëveshja mes klubit tonë dhe mbrojtësit të majtë ka përfunduar. Pas disa negociatave mes drejtuesve të FK Kukësit dhe futbollistit për të zgjatur bashkëpunimin, ka qenë dëshira e mëngjerashit për të provuar një eksperiencë të re jashtë Shqipërisë. 27-vjeçari, i cili i’u bashkua skuadrës sonë në merkaton e dimrit të sezonit futbollistik 2016 – 2017,…

Read More
Facebook
Facebook
Twitter
Instagram