porno

2016-17 KUKESI SHPALLET KAMPION I SUPERLIGES SHQIPETARE Albanian Superlig

slide-image

Safet Gjici Presidenti FK Kukësit Titujt e Kukesit Gjate ketyre viteve -Albanian Superliga 2016-17 -Albanian Cup 2015–16 -Albanian Supercup 2016

slide-image
Ndeshja e Fundit
Kamza
0 - 3
FK Kukesi
May 4, 2019 Kamza Superliga

News Media

FK Kukësi informon se marrëveshja mes portierit Stivi Frashëri dhe Klubit tonë ka përfunduar. Shtatlarti, i cili ka mbrojtur portën e nënkampionëve në 62 ndeshje në të gjitha kompeticionet, gjatë dy sezoneve më skuadrën tonë arriti të fitontë Kupën e Shqipërisë. Klubi dëshiron të falenderojë Stivi Frashërin për kontributin e dhënë dhe i uron njëkohësisht…

Read More

Në prag të sezonit futbollistik 2019-2020, skuadra nënkampione e Shqipërisë është nisur drejt Mavrovës të Maqedonisë së Veriut për të zhvilluar pjesën e dytë të fazës përgatitore. Menjëherë pas akomodimit të ekipit në një nga hotelet e zonës, skuadra, nën drejtimin e trajnerit Shpëtim Duro dhe përgatitësit atletik, Andi Kulla, ka nisur seancën e parë…

Read More

Pas një fondi prej rreth 5 milionë eurosh të akorduar nga Qeveria Shqiptare dhe Federata Shqiptare e Futbollit, ka nisur rikonstruksioni i stadiumit ‘Zeqir Ymeri’ të qytetit të Kukësit. Në ambientet e stadiumit, ku të pranishëm ishin  përfaqësuesit e Medias, qytetarë dhe sportdashës, kreu i bashkisë Kukës, Safet Gjici, preu shiritin e inagurimit të fillimit…

Read More

Ditën e hënë, me datë 5 gusht 2019 ora 10:00, nisin punimet për ndërtimin e stadiumit të ri të qytetit të Kukësit. Kreu i bashkisë Kukës, Safet Gjici do të inagurojë fillimin e ndërtimit të impantit të ri sportiv, fusha e të cilit do të jetë me bar natyral, standarde europiane si dhe kapacitet deri…

Read More

FK Kukësi hedh poshtë akuzat për trukim të ndeshjes me KS Kastriotin, luajtur më 30 Maj 2019 në stadiumin e Kamzës, ku skuadra jonë fitoi me rezultatin 3-1 duke qenë ekip pritës për shkak të mungesës së fushës. Deklarojmë me përgjegjësi se nuk ka asnjë element që të vërtetojë këtë akuzë. Ekypi ynë e ka…

Read More

Pas përfundimit të ‘aventurës’ europiane për skuadrën tonë, ekipi ka nisur përgatitjet për sezonin e ardhshëm futbollistik 2019-2020. Nën drejtimin e trajnerit të ri të skuadrës sonë, Shpëtim Duro, fillimisht i’u është uruar mirëseardhja në ekip futbollistëve të rinj të afruar ditët e fundit dhe menjëherë kanë nisur përgatitjet për sezonin e ardhshëm. Futbollisti Faton…

Read More
Facebook
Facebook
Twitter
Instagram