pashagaming nakitbahis

News

Në konferencën e sotme për shtyp përpara ndeshjes finale të Superkupës ndaj Partizanit, përveç trajnerit Shpëtimtim Duro përpara gazetarëve ishte dhe Besar Musolli. Mesfushori foli për fazën përgatitore, sfidën ndaj kryeqytetasve, formen e tij fizike si dhe për merkaton. Ndër të tjera ai u shpreh: “Kemi bërë një fazë të mirë. Nuk kemi pasur pushim,…

Read More

Në prag të ndeshjes finale për Superkupën e Shqipërisë ndaj skuadrës së Partizanit, trajneri Shpëtim Duro foli  për përballjen ndaj kryeqytetasve,gjendjen e skuadrës si dhe për merkaton. Ndër të tjera ai u shpreh:   “Sigurisht që një ndeshje ndryshon, kur lufton për objektiva gjatë gjithë kampionatit, dhe ndryshe është situata kur për një ndeshje fiton…

Read More

Futboll Klub Kukësi njofton arritjen e marrëveshjes me Blerim Kotobellin. Mbrojtësi  do të jetë pjesë e skuadrës për sezonin e ri futbollistik 2019 – 2020, pasi ka nëshkruar kontratë me Klubin tonë për një vit. 27-vjeçari vishet blu pas disa eksperiencave me skudrën e Tiranës, Teutës, Partizanit dhe së fundmi me atë të Flamurtarit. #MirësevjenKotobelli…

Read More

Futboll Klub Kukësi njofton mbylljen e bashkëpunimit me Ardijan Cuculin. Marrëveshja mes Klubit tonë dhe 32-vjeçarit ka përfunduar. Qendërmbrojtësi, i ardhur te skuadra jonë një vit më parë, është aktivizuar në 38 ndeshje në të gjitha kompeticionet, duke fituar Kupën e Shqipërisë. Klubi falenderon Ardijan Cuculin për kontributin e dhënë me fanelën blu dhe i…

Read More

Futboll Klub Kukësi njofton të gjithë tifozët dhe sportdashësit për çmimet e biletave të Superkupës së Shqipërisë, që do të zhvillohet në datën 18 gusht në “Elbasan Arena”, mes Partizanit dhe skuadrës sonë. Organizatorët e kësaj ngjarje mjaft të rëndësishme sportive kanë projektuar ndarjen e tifozërisë në stadium, duke rezervuar tribunat B dhe C për…

Read More

Pas 9 ditësh qëndrimi në Maqedoni të Veriut, skuadra ka mbyllur pjesën e dytë të përgatitjeve për sezonin e ri futbollistik dhe sot, rreth orës 15:30, ekipi ka mbërritur në kryeqytet. Gjatë përgatitjeve në vendin fqinj, përvëç dy seancave stërvitore në ditë, nënkampionët e vendit kanë zhvilluar dhe një ndeshje miqësore me skuadrën shqiptare të…

Read More

Skuadra e FK Kukësit, gjatë zhvillimit të përgatitjeve për sezonin e ri në Mavrovë të Maqedonis së Veriut, ka zhvilluar testin e parë nën drejtimin e trajnerit kryeqytetasit, Shpeti Duro. Kuksianët kanë dominuar ndeshjen midis dy ekipeve shqiptare, duke shënuar nga dy gola për secilën pjesë. Konkretisht, gjatë pjesës së parë të lojës shënuan Vasil…

Read More

Futboll Klub Kukësi falenderon Ylli Shametin për kontributin e dhënë me fanellën tonë. Gjatë 6 viteve me skuadrën kuksiane, ku shumicën e kohës si kapiten, qendërmbrojtësi ka qenë një nga futbollistët më profesionist në historinë e Klubit, si brenda ashtu dhe jashtë fushës së blertë. 35-vjeçari me skuadrën tonë arriti të fitonte Titullin Kampion, 2…

Read More

Skuadra po vijon përgatitjet për sezonin e ri futbollistik në Mavrovë të Maqedonisë së Veriut. Nën urdhërat e trajnerit Shpëtim Duro , ekipi po mer ngarkesën e plotë duke zhvilluar dy seanca stërvitore në ditë. Dy futbollistët e ardhur gjatë ditëve të fundit, Dashamir Xhika dhe Armend Çajani, pas prezantimit të tyre me grupin, kanë…

Read More

Sot, në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit, është hedhur shorti i edicionit të ardhshëm të Kategorisë Superiore. Skuadra jonë u njoh me datat dhe kundërshtarët  për 36 javët e këtij sezoni, nëpërmjet të cilit u përcaktua që në fillim një nga ndeshjet më me shumë rivalitet, ajo përballë skuadrës së Partizanit. FK Kukësi do…

Read More