" /> Kreshnik Bahtiri eshte zyrtarisht futbollist i Kukesit – FUTBOLL KLUB KUKESI

Kreshnik Bahtiri eshte zyrtarisht futbollist i Kukesit

Futboll Klub Kukesi njofton se mesfushori Kreshnik Bahtiri eshte zyrtarisht futbollist i skuadres sone! Futbollisti 28-vjecar ka firmosur diten e sotme me klubin nje kontrate nje vjecare, me mundesi rinovimi per nje sezon tjeter duke u bere keshtu futbollisti me i ri ne skuader.

⚽️ Bahtiri vjen te Kukesi nga kampionati i Kosoves ku sezonin e fundit ka qene kapiten i skuadres se Arberise ne Superlige. Ne 32 ndeshje te zhvilluara me ekipin e Arberise, Bahtiri ka shenuar 7 gola dhe 4 asiste.

💪🏻 Klubi i Kukësit i uron shumë suksese mesfushorit Bahtiri me fanellen e ekipit tone💪🏻

“Shpresoj te jap me te miren per Kukesin. Eshte nje klub i organizuqr dhe shpresoj te dalim kampion kete sezon dhe te vazhdojme ne kete menyre. Forca Kukesi” tha Bahtiri ne fjalen e tij te pare si futbollist i Kukesit.

Skeda e Lojtarit:

Emri: Kreshnik Bahtiri

Mosha: 28 vjeç

Kombësia: Shqiptar

Gjatësia: 1.80 m

Pozicioni: Mesfushor

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.