" /> Klejdi Daci eshte zyrtarisht futbollist i Kukesit – FUTBOLL KLUB KUKESI

Klejdi Daci eshte zyrtarisht futbollist i Kukesit

Miresevjen ne shtepine tende Klejdi Daci!

Futboll Klub Kukesi njofton se sulmuesi Klejdi Daci eshte zyrtarisht pjese e skuadres sone. 22-vjecari nga Kukesi ka firmosur sot nje kontrate per 2 sezone me ekipin tone, duke shtuar ne kete menyren numrin e futbollisteve nga Kukesi ne ekip.
Daci ishte pjese e Kastriotit ne sezonin e fundit duke shenuar edhe 5 gola ne 23 ndeshje te zhvilluara. Klubi i Kukesit i uron shume suksese Dacit me fanellen e qytetit te tij dhe sa me shume trofe. Suksese Klejdi!

Skeda e lojtarit

Emri: Klejdi Daci
Mosha: 22 vjeç
Kombësia: Shqiptar
Gjatësia: 1.86 m
Pozicioni: Sulmues
Klubet e mëparshme: Partizani, Kastrioti

 

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.