" /> Komunikatë e klubit / Olsi Teqja – FUTBOLL KLUB KUKESI

Komunikatë e klubit / Olsi Teqja

Klubi njofton se mbrojtësi Olsi Teqja nuk është më pjesë e skuadrës së Kukësit. Mbrojtësi kishte kontratë deri në fundin e këtij sezoni, por klubi ka pranuar kërkesën e futbollistit që të largohet para se të mbyllet zyrtarisht kampionati, duke mirëkuptuar dëshirën e tij për të firmosur në një kampionat tjetër. Teqja është zyrtarisht futbollist i skuadrës franceze të Beauvais Oise.
Klubi e falënderon mbrojtësin për kontributin e dhënë me fanellën e Kukësit, ku ka fituar edhe Kupën e Shqipërisë dhe i uron suksese në aventurën e tij të re!

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.