" /> FOTO/ Prezantohet mbrojtësi Kledis Hida – FUTBOLL KLUB KUKESI

FOTO/ Prezantohet mbrojtësi Kledis Hida

Sulmuesi i ri i Kukësit, Godberg Cooper është prezantuar zyrtarisht ditën e sotme. 22-vjeçari që kishte firmosur kontratë pak ditë më parë, sot është prezantuar nga drejtori sportiv Nderim Nexhipi.

Ai ka firmosur një kontratë 1.5 vjeçare dhe pritet të jetë një element ahtesë për skuadrën tonë. Cooper do të zhvillojë nesër stërvitjen e parë me skuadrën tonë, pas aventurës me Schafhausen në kampionatin zviceran! Suksese Cooper! Paç suksese me fanellën e Kukësit!

 

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.