" /> Zyrtare! Limaj rinovon me Kukësin deri në vitin 2021 – FUTBOLL KLUB KUKESI

Zyrtare! Limaj rinovon me Kukësin deri në vitin 2021

✍️✍️ Mesfushori Vesel Limaj ka arritur akordin me klubin tonë për zgjatjen e kontratës edhe për nje vit e gjysmë.
Pasi u gjet gjuha e përbashkët me klubin, mesfushori rinovoi deri ne verën e vitit 2021.
Klubi i uron suksese dhe paraqitje sa më dinjitoze

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.