" /> KF Skënderbeu 0-0 FK Kukësi – FUTBOLL KLUB KUKESI

KF Skënderbeu 0-0 FK Kukësi

Ka përfunduar në barazim pa gola ndeshja e Javës së Tetë për Kategorinë Superiore, mes skuadrës korçare dhe asaj kuksiane.

Formacioni: Xhika, Maliqi, Teqja, Obanor, Kitanovski, Musolli, Limaj, Gavazaj, Et’themi, Abazaj dhe Shkurtaj.

U aktivizuan: Camara, Kotobelli dhe Lulaj.

Trajner: Shpëtim Duro.

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.