" /> FK Kukësi 4-1 KF Luftëtari – FUTBOLL KLUB KUKESI

FK Kukësi 4-1 KF Luftëtari

Autorët e golave të kësaj ndeshje:

2′ Ethemi, 26′ dhe 63′ Shkurtaj, 50′ Rroca dhe Çela në minutën e 56.

Formacioni: Xhika, Kitanovski, Obanor, Teqja, Musolli, Limaj Et’hemi, Abazaj, Gavazaj, Rroca dhe Shkurtaj.

U aktivizuan Maliqi,  Lulaj dhe Daku.

Trajner: Shpetim Duro

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.