" /> Njoftim zyrtar/ FK Kukësi ndërpret bashkëpunimin me Faton Xhemailin! – FUTBOLL KLUB KUKESI

Njoftim zyrtar/ FK Kukësi ndërpret bashkëpunimin me Faton Xhemailin!

Futboll Klub Kukësi zyrtarizon mbylljen e bashkëpunimit me Faton Xhemailin.

Futbollisti i linjës së majtë ka ndërprerë me mirëkuptim marrëveshjen me Kukësin dhe nuk do të jetë pjesë e skuadrës blu për sezonin e ri futbollistik.

20-vjeçari, i cili i’u bashka ekipit tonë gjatë merkatos së janarit, është aktivizuar në 10 ndeshje në gjitha kompeticionet.

FK Kukësi falenderon Faton Xhemailin për kontributin e dhënë me skuadrën blu dhe i uron suksese në karrierë!

 

#FaleminderitFaton

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.