" /> KF Teuta 1-0 FK Kukësi – FUTBOLL KLUB KUKESI

KF Teuta 1-0 FK Kukësi

Formacioni ndaj durrsakëve:

Xhika, Maliqi, Teqja, Obanor, Kitanovski, Musolli, Limaj, Rroca, Gavazaj Abazaj dhe Shkurtaj.

Në minutën e 74-t del nga fusha e lojës mesfushori Rrocaj dhe futet mbrojtësi i majtë Blerim Kotobelli.

Trajner: Shpëtim Duro.

Autori i golit të vetëm për skuadrën bregdetare është Kallaku, i cili shënoi nga pika e bardhë e penalltisë.

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.