" /> Njoftim zyrtar/ Kristal Abazaj vishet blu! – FUTBOLL KLUB KUKESI

Njoftim zyrtar/ Kristal Abazaj vishet blu!

Klubi njofton arritjen e marrëveshjes me ekipin belg të Anderlehtit, për futbollistin Kristal Abazaj.

Ish-lojtari i kombëtares vjen në formë huazimi te skuadra jonë, për një sezon futbollistik.

23-vjeçari vishet blu, pas eksperiencave me skuadrën e Elbasanit, Luftëtarit, Anderlehti si dhe atë të Osijekut.

#MirësevjenAbazaj

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.