" /> Njoftim zyrtar / Ish-futbollisti i përfaqësueses së Nigerisë firmos me FK Kukësin! – FUTBOLL KLUB KUKESI

Njoftim zyrtar / Ish-futbollisti i përfaqësueses së Nigerisë firmos me FK Kukësin!

Futboll Klub Kukësi njofton arritjen e marrëveshjes me Erhun Obanor.

Qendërmbrojtësi  do të jetë pjesë e skuadrës sonë, pasi ka nënshkruar kontratë një-vjeçare,  me opsion rinovimi edhe për një sezon tjetër.

Ish-kapiteni i Under-23 dhe futbollisti i  përfaqësueses së Nigerisë vishet blu, pas eksperiencave me skuadrën  NK Rudes në superligën kroate dhe Greuther Furth në Gjermani.

 

#MirësevjenObanor!

 

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.