" /> Njoftim zyrtar! – FUTBOLL KLUB KUKESI

Njoftim zyrtar!

Futboll Klub Kukësi njofton arritjen e marrëveshjes me Sero Noka dhe Andi Kulli.

Zëvendës trajneri Noka dhe përgatitësi atletik Kulli do të jenë pjesë e stafit teknik për sezonin futbollistik 2019-2020.

Sero Noka vjen te ekipi ynë nga Le Havre, pas eksperiencave si zëvendës trajner i kësaj skuadre si dhe trajner i skuadrave të akademisë.

Andi Kulli ka qenë pjesë e stafit teknik te ekipi i Partizanit dhe do të jetë trajner i përgatitjes fizike te skuadra jonë.

#MirëseerdhëtNoka&Kulli

 

 

 

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.