" /> Njoftim zyrtar! – FUTBOLL KLUB KUKESI

Njoftim zyrtar!

Futboll Klub Kukësi njofton arritjen e marrëveshjes me Blerim Kotobellin.

Mbrojtësi  do të jetë pjesë e skuadrës për sezonin e ri futbollistik 2019 – 2020, pasi ka nëshkruar kontratë me Klubin tonë për një vit.

27-vjeçari vishet blu pas disa eksperiencave me skudrën e Tiranës, Teutës, Partizanit dhe së fundmi me atë të Flamurtarit.

#MirësevjenKotobelli

 

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.