" /> Njoftim Zyrtar! – FUTBOLL KLUB KUKESI

Njoftim Zyrtar!

Futboll Klub Kukësi njofton mbylljen e bashkëpunimit me Ardijan Cuculin.

Marrëveshja mes Klubit tonë dhe 32-vjeçarit ka përfunduar.

Qendërmbrojtësi, i ardhur te skuadra jonë një vit më parë, është aktivizuar në 38 ndeshje në të gjitha kompeticionet, duke fituar Kupën e Shqipërisë.

Klubi falenderon Ardijan Cuculin për kontributin e dhënë me fanelën blu dhe i uron suksese në karrierë!

#FaleminderitCuculi

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.