" /> Ndeshja hapëse e Kategorisë Superiore zhvillohet në stadiumin “Elbasan Arena” – FUTBOLL KLUB KUKESI

Ndeshja hapëse e Kategorisë Superiore zhvillohet në stadiumin “Elbasan Arena”

Ndeshja e parë e kompeticionit më të rëndësishëm të futbollit shqiptar, ndërmjet skuadrës së Kukësit dhe asaj të Partizanit, do të zhvillohet në stadiumin “Elbasan Arena” me datë 23 Gusht, ora 19:00.

Vetëm për ndeshjen inaguruese të sezonit të ri, Kukësi do të zhvillojë ndeshjen e javës së parë për Kategorinë Superiore në Elbasan.

 

 

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.