" /> Hidhet shorti për Kategorinë Superiore, Kukësi e nis me Partizanin dhe e mbyll në Gjirokastër! – FUTBOLL KLUB KUKESI

Hidhet shorti për Kategorinë Superiore, Kukësi e nis me Partizanin dhe e mbyll në Gjirokastër!

Sot, në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit, është hedhur shorti i edicionit të ardhshëm të Kategorisë Superiore.

Skuadra jonë u njoh me datat dhe kundërshtarët  për 36 javët e këtij sezoni, nëpërmjet të cilit u përcaktua që në fillim një nga ndeshjet më me shumë rivalitet, ajo përballë skuadrës së Partizanit.

FK Kukësi do ta mbyllë kampionatin në Gjirokastër, ku do të zhvillojë ndeshjen e fundit për Kategorinë Superiore të edicionit të ardhshëm ndaj skuadrës së Luftëtarit.

Kalendari i plotë:

Kalendar-Superiore-Java-1-36

 

 

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.