" /> Flamurtari FC 0-3 FK Kukësi – FUTBOLL KLUB KUKESI

Flamurtari FC 0-3 FK Kukësi

Ka përfunduar ndeshja e Javës së Dytë për Kategorinë Superiore, Flamurtari FC – FK Kukësi, me rezultatin 0-3 në favor të skuadrës kuksiane.

Vasil Shkurtaj me dygolëshin e tij, si dhe një autogol i mbrojtësit të skuadrës vlonjate, i dhanë ekipit të Kukësit tre-pikësjin e dytë për edicion të ri në Kategorinë Superiore, duke kryesuar tabelën e klasifikimit.

Formacioni blu: Avdyli, Teqja, Obanor, Maliqi, Kitanovski, Musta, Limaj, Rroca, Ethemi, Gavazaj dhe Shkurtaj.

Ndërkohë, me skuadrën kuksiane debutuan Kristal Abazaj dhe Tourad Camara.

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.