" /> Njoftim i Klubit / Përfundon bashkëpunimi me Simo Rumbullakun! – FUTBOLL KLUB KUKESI

Njoftim i Klubit / Përfundon bashkëpunimi me Simo Rumbullakun!

Marrëveshja mes klubit tonë dhe mbrojtësit të majtë ka përfunduar.

Pas disa negociatave mes drejtuesve të FK Kukësit dhe futbollistit për të zgjatur bashkëpunimin, ka qenë dëshira e mëngjerashit për të provuar një eksperiencë të re jashtë Shqipërisë.

27-vjeçari, i cili i’u bashkua skuadrës sonë në merkaton e dimrit të sezonit futbollistik 2016 – 2017, arriti të fitontë titullin Kampion, Kupën e Shqipërisë si dhe Superkupën.

FK Kukësi falenderon Simo Rumbullakun për kontributin e dhënë me skuadrën tonë dhe i uron suksese në karrierë!

 

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.