" /> Njoftim i Klubit / Futbollisti i kombëtares firmos me FK Kukësin! – FUTBOLL KLUB KUKESI

Njoftim i Klubit / Futbollisti i kombëtares firmos me FK Kukësin!

Klubi njofton arritjen e marrëveshjes me Enis Gavazajn.

Mesfushori anësor ka firmosur kontratë me skuadrën tone për dy sezone.

Futbollisti i lindur në Zhur të Prizrenit, i cili më pare është aktivizuar me Skënderbeun dhe disa ekipe belge, vjen nga skuadra bjelloruse e Dinamo Minsk.

#MirëSeErdheGavazaj

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.