" /> PRAG-TIRANA/ LISTA E SKUADRËS – FUTBOLL KLUB KUKESI

PRAG-TIRANA/ LISTA E SKUADRËS

Në prag të ndeshjes së Javë së XXX-të të Kategorisë Superiore, KF Tirana-FK Kukësi, trajneri Ernest Gjoka bashkë me dy ndihmesit e tij Rraman Hallaçi dhe Fatjon Tafaj kanë grumbulluar këta futbollistë për sfidën ndaj vlonjatëve:

Stivi Frashëri, Ardijan Cuculi, Simo Rrumbullaku, Olsi Teqja, Eduard Rroca, William Cordeiro, Arbër Çyrbja, Faton Dzemailji, Besar Musolli, Vesel Limaj, Kristi Joti, Valon Ethemi, Reginaldo Artur Fait, Maurice Gomis, Toni Selimi, Fraci Zylyftari, Valdet Rama dhe Vasil Shkurtaj.

Kjo ndeshje do të zhvillohet sot në stadiumin “Selman Stermasi” të qytetit të Tiranës, në orën 19:00, ndërkohë që sfida do të zhvillohet pa  praninë e publikut për shkak të dënimit të KF Tiranës nga Komisioni i Disiplinës pranë Federatës Shqiptare të Futbollit.

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.