" /> Prag-Flamurtari/ Lista e skuadrës – FUTBOLL KLUB KUKESI

Prag-Flamurtari/ Lista e skuadrës

Në prag të ndeshjes së Javë së XXIX-të të Kategorisë Superiore, FK Kukësi-FC Flamurtari, trajneri Ernest Gjoka bashkë me dy ndihmesit e tij Rraman Hallaçi dhe Fatjon Tafaj kanë grumbulluar këta futbollistë për sfidën ndaj vlonjatëve:

Stivi Frashëri, Edis Malikji, Ardijan Cuculi, Simo Rrumbullaku, Olsi Teqja, Eduard Rroca, William Cordeiro, Arbër Çyrbja, Faton Dzemailji, Besar Musolli, Kristi Joti, Valdet Rama, Valon Ethemi, Reginaldo Artur Fait, Maurice Gomis, Toni Selimi, Fraci Zylyftari dhe Vasil Shkurtaj.

Kjo ndeshje do të zhvillohet sot në stadiumin “Elbasan Arena” të qytetit të Elbasanit, në orën 15:45, ndërkohë që hyrja për tifozët dhe sportdashësit do të jetë pa pagesë.

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.