" /> Njoftim i klubit! – FUTBOLL KLUB KUKESI

Njoftim i klubit!

Mesfushori i skuadrës së Futboll Klub Kukësit, Valdet Rama, nuk e ka mbyllur sezonin futbollistik, sikurse raportonin disa media në vend, por pritet të rikthehet në seanën stërvitore javën e ardhshme.

Futbollisti u dëmtua gjatë ndeshjes ndaj skuadrës së Flamurtarit dhe pas disa ekzaminimeve  rezultuai që mesfushori ka pasur si  disa problemeve ndër vite në gju dhe, pas një goditje gjatë ndeshjes, i janë shfaqur dhimbjet.

Stafi mjekësor po ndjek me përparësi gjendjen e tij në klinikat më të specializuara të vendit.

Sipas stafit teknik, pritet që lojtari në fjalë të nisë seancën stërvitore me ritëm të ulët.

n

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.