" /> KF Laçi 0-1 FK Kukësi – FUTBOLL KLUB KUKESI

KF Laçi 0-1 FK Kukësi

Kategoria Superiore

Ndeshja e Javës së XXVIII-të

KF Laçi 0-1 FK Kukësi

Autori i golit të ndeshjes: Vesel Limaj

Formacioni: Frashëri, Malikji, Teqja, Cuculi (kapiten), Rrumbullaku, Rroca, Limaj, Cordeiro, Rama, Reginaldo dhe Shkurtaj.

Trajner: Ernest Gjoka

 

 

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.