" /> KATEGORIA SUPERIORE/ NISIN PËRGATITJET ANTI-TEUTA! – FUTBOLL KLUB KUKESI

KATEGORIA SUPERIORE/ NISIN PËRGATITJET ANTI-TEUTA!

Skuadra e Futboll Klub Kukësit ka nisur përgatitjet për ndeshjen e Javës së  XXXI-të të Kategorisë Superiore,  FK Kukësi -KF Teuta .

Seanca stërvitore u zhvillua si gjithmonë në orën 17:00,  brënda kompleksit sportiv “Internacional” në Pezë Helmes.

Trajneri Ernest Gjoka, bashkë me dy ndihmësit e tij Rraman Hallaçi dhe Fatjon Tafaj, i dhanë futbollistëve ngarkesën e duhur fizike si dhe provuan disa skema tekniko-taktike me skaudrën.

Ndeshja me skuadrën durrsake do të zhvillohet ditën e dielë, me datë 28 Prill në orën 16:00, në stadiumin “Kamëz”.

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.