" /> KATEGORIA SUPERIORE/ MBYLLEN PËRGATITJET ANTI-TEUTA! – FUTBOLL KLUB KUKESI

KATEGORIA SUPERIORE/ MBYLLEN PËRGATITJET ANTI-TEUTA!

Skuadra ka mbyllur përgatitjet për ndeshjen e Javës së XXXI-të  Kukësi – Teuta, takim i vlefshëm për Kategorinë Superiore.

Si gjithmonë, seanca stërvitore është zhvilluar në ambientet e kompleksit sportiv ‘Internacional”, në orën 17:00 në Pezë Helmes, aty ku trajneri Ernest Gjoka bashkë me dy ndihmesit e tij, Rraman Hallaçi e Fatjon Tafaj zhvilluan me grupin e futbollistëve dhe disa skema tekniko-taktike.

Ndeshja me durrsakët do të zhvillohet nesër në orën 16:00, në stadiumin “Kamëz”.

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.