" /> KATEGORIA SUPERIORE/ MBYLLEN PËRGATITJET ANTI-KASTRIOTI – FUTBOLL KLUB KUKESI

KATEGORIA SUPERIORE/ MBYLLEN PËRGATITJET ANTI-KASTRIOTI

Skuadra ka mbyllur përgatitjet për ndeshjen e Javës së XXVII-të, Kastrioti – Kukësi, takim i vlefshëm për Kategorinë Superiore që do të zhvillohet në stadiumin “Redi Maloku ” të Fushë Krujës.

Si gjithmonë, seanca stërvitore është zhvilluar në ambientet e kompleksit sportiv ‘Internacional”, në orën 10:00 në Pezë Helmes, aty ku trajneri Ramazan Ndreu zhvilloi me grupin e futbollistëve dhe disa skema tekniko-taktike.

Ndeshja me krutanët do të zhvillohet nesër në orën 15:45 në  Fushë Krujë.

 

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.