" /> Gjoka zhvillon seancën e pare stërvitore me skuadrën. Nisin përgatitjet anti-Laçi. – FUTBOLL KLUB KUKESI

Gjoka zhvillon seancën e pare stërvitore me skuadrën. Nisin përgatitjet anti-Laçi.

Pas zyrtarizimit të trajnerit Ernest Gjoka në krye të pankinës së skuadrës së Kukësit kanë nisur përgatitjet për Javën e  XXVIII-të të Kategorisë Superiore.

Trajneri Gjoka, pas prezantimit me futbollistët, nisi menjëherë seancën stërvitore.

Me ekipin tonë është bashkuar dhe Fatjon Tafaj, i cili do të jetë trajner i dytë bashkë më zëvendës trajnerin Rraman Hallaçi.

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.