" /> FK KUKËSI – KF TEUTA/ KLUBI NJOFTON PËR ÇMIMET E BILETAVE! – FUTBOLL KLUB KUKESI

FK KUKËSI – KF TEUTA/ KLUBI NJOFTON PËR ÇMIMET E BILETAVE!

Klubi ju bën me dije çmimet e biletave për takimin FK KUKESI – KF TEUTA.

Ju njoftojmë se për ndeshjen e Javës së XXXI-të të Kategorisë Superiore ,FK Kukësi – KF Teuta, e cila do të zhvillohet ditën e dielë në orën  16:00 në stadiumin “Kamëz”,  çmimet e biletave në tribunat respektive do te jenë si më poshtë:

Tribuna qendrore do të kushtojë 1000 lekë.

Tribuna A dhe B do të kushtojë 500 lekë.

Tribuna përballë asaj kryesore, e cila është më e madhja e stadiumit “Kamëz”, do të jetë pa pagesë.

Biletat do të mund ti gjeni pranë stadiumit “Kamëz” ditën e ndeshjes.

Ftojmë të gjithë sportdashësit, por në veçanti tifozët kuksianë, të mbështesin ekipin e FK Kukësit në këtë ndeshje mjaft të rëndesishme për kompeticionin më të rëndësishëm në vend.

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.