" /> FK Kukësi – KF Skënderbeu/ Klubi njofton për çmimet e biletave! – FUTBOLL KLUB KUKESI

FK Kukësi – KF Skënderbeu/ Klubi njofton për çmimet e biletave!

Klubi ju bën me dije çmimet e biletave për takimin FK KUKESI – KF SKENDERBEU.

Ju njoftojmë se për ndeshjen e parë të gjysmë-finales së Kupës së Shqipërisë, e cila do të zhvillohet ditën e mërkurë në orën  16:00 në stadiumin “Kamëz”,  çmimet e biletave në tribunat respektive do te jenë si më poshtë:

Tribuna qendrore do të kushtojë 1000 lekë.

Tribuna A dhe B do të kushtojë 500 lekë.

Tribuna përballë asaj kryesore, e cila është më e madhja e stadiumit “Kamëz”, do të jetë pa pagesë.

Biletat do të mund ti gjeni pranë stadiumit “Kamëz” ditën e ndeshjes.

Ftojmë të gjithë sportdashësit, por në veçanti tifozët kuksianë, të mbështesin ekipin e FK Kukësit në këtë ndeshje mjaft të rëndesishme.

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.