" /> FK Kukësi 0-0 KF Teuta – FUTBOLL KLUB KUKESI

FK Kukësi 0-0 KF Teuta

FK Kukësi

Ka përfunduar ndeshja e Javës së XXXI-të për Kategorinë Superior , FK Kukësi – KF Teuta  me barazim pa gola.

Formacioni: Frashëri, Ethemi, Teqja, Cuculi, Rrumbullaku, Musolli, Rroca, Çyrbja,Cordeiro, Reginaldo dhe Shkurtaj.

Trajner: Ernest Gjoka.

 

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.