" /> Deklaratë e Klubit/ Shkarkohet Ramazan Ndreu. – FUTBOLL KLUB KUKESI

Deklaratë e Klubit/ Shkarkohet Ramazan Ndreu.

 

FK Kukësi njofton se, pas humbjes sot në Fushë Krujë me rezultatin 2 – 1 ndaj KS Kastriotit, shkarkohet Ramazan Ndreu .

Trajneri nuk menaxhoi si duhet lojën dhe ishte shumë inaktiv në pankinë.

Numri një i pankinës kuksiane ka patur mbështetje maksimale nga klubi dhe Presidenti, por humbja e sotme e ngarkon me përgjegjësi të plotë.

Në vijim do kemi komunikime të tjera me publikun.

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.