" /> Kupa e Shqipërisë/ KF Teuta 2-2 FK Kukësi – FUTBOLL KLUB KUKESI

Kupa e Shqipërisë/ KF Teuta 2-2 FK Kukësi

Ndeshja e parë e çerek-finales për Kupën e Shqipërisë.

Shënuan : Reginaldo, Shkurtaj.

Formacioni: Frashëri, Shameti (kapiten), Krasniqi, Teqja, Malikji, Limaj, Rroca, Ethemi, Çyrbja, Dzaria dhe Reginaldo.

U aktivizuan: Shkurtaj, Rama dhe Dzemailji.

Trajner: Armando Cungu.

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.