" /> Kategoria Superiore/ Nisin përgatitjet anti-Partizani! – FUTBOLL KLUB KUKESI

Kategoria Superiore/ Nisin përgatitjet anti-Partizani!

Skuadra ka nisur përgatitjet për ndeshjen e Javës së XXVI-të për Kategorisë Superiore, FK Kukësi – FK Partizani.

Seanca stërvitore është zhvilluar në ambientet e kompleksit sportiv ‘Internacional”, ora 16:30 në Pezë Helmes.

Trajneri Ramazan Ndreu, i cili mori drejtimin e skuadrës pas shkëputjes së bashkëpunimit ndërmjet Klubit tone dhe Armando Cungut, ka provuar disa skema tekniko-taktike me lojtarët.

FK Kukësi përballet me skuadrën kryeqytetase me datë 29 Mars ora 18.:00, në stadiumin “Loro Boriçi” të qytetit të Shkodrës.

 

 

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.