" /> Kategoria Superiore/ Mbyllen përgatitjet anti-Partizani! – FUTBOLL KLUB KUKESI

Kategoria Superiore/ Mbyllen përgatitjet anti-Partizani!

Skuadra ka mbyllur përgatitjet për ndeshjen e Javës së XXVI-të, Kukësi – Partizani, takim i vlefshëm për Kategorinë Superiore që do të zhvillohet në stadiumin “Loro Boriçi” të qytetit të Shkodrës.

Si gjithmonë, seanca stërvitore është zhvilluar në ambientet e kompleksit sportiv ‘Internacional”, në orën 10:00 në Pezë Helmes, aty ku trajneri Ramazan Ndreu zhvilloi me grupin e futbollistëve dhe disa skema tekniko-taktike.

Numri një i pankinës kuksiane i ka dhënë vlerësim shumë të madh kësaj seance stërvitore, pasi ditën e nesërme do të luhet një nga ndeshjet më të rëndësishme të kampionatit, me skuadrën e Partizanit, e cila kryeson Kategorinë Superiore në këto momente.

 

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.