" /> Kategoria Superiore/ KF Skënderbeu 1-0 FK Kukësi – FUTBOLL KLUB KUKESI

Kategoria Superiore/ KF Skënderbeu 1-0 FK Kukësi

Ndeshja e javës së XXV-të për Kategorinë Superiore.

KF Skënderbeu 1-0 FK Kukësi.

Formacioni: Frasheri, Shameti, Krasniqi, Malikji, Dzaria, Çyrbja, Limaj, Ethemi, Rroca dhe Reginaldo.

Trajneri: Armando Cungu.

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.