" /> Kategoria Superiore/ FK Kukësi 1-1 FK Partizani – FUTBOLL KLUB KUKESI

Kategoria Superiore/ FK Kukësi 1-1 FK Partizani

Ndeshja e javës së XXVI-të për Kategorinë Superiore.

FK Kukësi 1-1 FK Partizani.

Formacioni: Frasheri, Cuculi, Krasniqi, Malikji, Rrumbullaku, Teqja, Dzaria, Rroca, Cordeiro, Rama dhe Shkurtaj.

U aktivizuan: Reginaldo, Limaj dhe Çyrbja.

Autorët e golave të ndeshjes: Reginaldo dhe Asani.

Trajneri: Ramazan Ndreu.

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.