" /> Informacion për çmimet e biletave në ndeshjen Kukësi-Partizani – FUTBOLL KLUB KUKESI

Informacion për çmimet e biletave në ndeshjen Kukësi-Partizani

Informacion për çmimet e biletave
FK Kukësi – FK Partizani
Të premten, ora 18:00

Njoftojmë se për këtë takim çmimet e biletave në tribunat respektive të stadiumit “Loro Boriçi” do të jenë:

Tribuna Vip: 2000 lekë të reja
Tribuna A dhe B: 2000 lekë të reja
Tribunat D, C dhe E: 1000 lekë të reja

Biletat do të dalin në shitje ditën e enjte në Tiranë dhe ditën e premte në biletarinë e stadiumit “Loro Boriçi” në Shkodër.

Futboll Klub Kukësi fton të gjithë sportdashësit, por në veçanti tifozët kuksianë për të mbështetur skuadrën në këtë ndeshje mjaft të rëndësishme!

#ForcaKukësiBashkëIaDalim🔵🔵

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.