" /> FK Kukësi 3-0 KF Luftëtari – FUTBOLL KLUB KUKESI

FK Kukësi 3-0 KF Luftëtari

Ndeshja e javës së XXIV-të për Kategorinë Superiore.

FK Kukësi 3-0 KF Luftëtari.

Shënuan: Limaj, Dzaria dhe Rama.

Formacioni: Frasheri, Shameti, Cuculi, Malikji, Rumbullaku , Dzaria, Çyrbja, Limaj, Ethemi, Reginaldo dhe Shkurtaj.

U aktivizuan: Teqja, Rama dhe Dzemailji.

Trajneri: Armando Cungu.

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.