" /> Zyrtare/Maurice Gomis huazohet tek FK Kukësi – FUTBOLL KLUB KUKESI

Zyrtare/Maurice Gomis huazohet tek FK Kukësi

Klubi njofton arritjen e marrëveshjes me ekipin e Spal për portierin Maurice Gomis.

Shtatlarti vjen në formë huazimi tek skuadra jonë nga ekipi i cili militon në Seria A.

Marrëveshja mes tre palëve është arritur mbrëmë, në limitin e transferimeve.

21-vjeçari është afrimi i fundit në skuadrën tonë ,pas zyrtarizimeve të Rroca, Shkurtaj, Xhemaili,Teqja dhe Rama.

 

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.