" /> FK Kukësi 3-2 FC Kamza – FUTBOLL KLUB KUKESI

FK Kukësi 3-2 FC Kamza

Ndeshja e javës së XXIII-të për Kategorinë Superiore.

FK Kukësi 3-2 FC Kamza.

Shënuan: Shkurtaj, Rama dhe Rroca.

Formacioni: Frasheri, Teqja, Krasniqi, Dzemailji, Rumbullaku (Kapiten), Dzaria, Çyrbja, Limaj, Ethemi, Reginaldo dhe Shkurtaj.

U aktivizuan: Rama, Rroca dhe Joti.

Trajneri: Armando Cungu.

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.