" /> FK Kukësi 2-0 KF Apolonia – FUTBOLL KLUB KUKESI

FK Kukësi 2-0 KF Apolonia

Ndeshja e kthimit për 1/8 e Kupës  së Shqipërisë

Shënuan : Shkurtaj (29′) dhe Ethemi (79′)

Formacioni: Frashëri, Shameti (kapiten), Krasniqi, Rumbullaku, Teqja, Limaj, Rroca, Ethemi, Çyrbja, Reginaldo dhe Shkurtaj.

U aktivizuan: Rama, Dzemailji dhe Joti.

Trajner: Armando Cungu

 

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.