" /> FK Kukësi 0-1 KF Tirana – FUTBOLL KLUB KUKESI

FK Kukësi 0-1 KF Tirana

Ndeshja e javës së XXI-të për Kategorinë Superiore.

FK Kukësi 0-1 KF Tirana.

Shënoi: Doka.

Formacioni: Frasheri, Shameti (kapiten), Cuculi, Krasniqi, Teqja, Rumbullaku, Dzaria, Rroca, Ethemi,Cordeiro dhe Shkurtaj.

U aktivizuan: Reginaldo, Limaj dhe Rama.

Trajneri: Armando Cungu.

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.