" /> FC FLAMURTARI 1-2 FK KUKëSI – FUTBOLL KLUB KUKESI

FC FLAMURTARI 1-2 FK KUKëSI

Kategoria Superiore/ Java e XX-të.

FC Flamurtari 1-2 FK Kukësi

Shënuan: Ethemi, Pollozhani dhe Rroca

Stadiumi “Flamurtari’.

Formacioni: Frashëri, Shameti (kapiten), Krasniqi, Rumbullaku, Teqja, Cordeiro, Rroca, Dzaria, Limaj, Et’hemi dhe Shkurtaj.

U aktivizuan: Cuculi, Çyrbja dhe Dzemailji.

Trajner: Armando Cungu.

i .

 

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.