" /> Zyrtare/ Toure dhe Qaqi shkëpusin marëdhëniet me Futboll Klub Kukësin. – FUTBOLL KLUB KUKESI

Zyrtare/ Toure dhe Qaqi shkëpusin marëdhëniet me Futboll Klub Kukësin.

Klubi njofton ndërprerjen e bashkëpunimit me mesfushorin Oumar Toure dhe qendërmbrojtësin Harallamb Qaqi.

Ndërprerja e kontatave mes klubit dhe dy futbollistëve është arritur me mirëkuptim mes palëve.

Futboll Klub Kukësi falenderon futbollistët për kontributin e dhënë me fanellën tonë dhe iu uron njëkohësisht suksese në karrierë!

 

 

#FaleminderitHarallambQaqi

#FaleminderitOumarToure

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.