" /> Zyrtare / Olsi Teqja i bashkohet FK Kukësit – FUTBOLL KLUB KUKESI

Zyrtare / Olsi Teqja i bashkohet FK Kukësit

Klubi njofton arritjen e marrëveshjes me Olsi Teqja.

Mbrojtësi ka firmosur kontratë me klubin tonë për një periudhë 18-mujore.

30-vjeçari vjen nga skuadra e Kamzës dhe do ti bashkohet menjëherë ekipit tonë.

#MirëSeVjenOlsiTeqja

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.