" /> Zyrtare/ Arlind Kalaja huazohet tek Kastrioti! – FUTBOLL KLUB KUKESI

Zyrtare/ Arlind Kalaja huazohet tek Kastrioti!

Klubi zyrtarizon transferimin e mesfushorit Arlind Kalaja tek skuadra e Kastriotit.

23-vjeçari i cili u bashkua me ekipin tonë gjatë merkatos së verës, do të kalojë me formulën e huazimit tek skuadra krutane.

Marrëveshja është arritur sot me pëlqimin e mesfushorit dhe Kalaja do të do të jetë lojtar i Kastriotit deri në fund të sezonit futbollistik 2018- 2019.

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.